Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Programátor PLC

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • mzdové ohodnocení v závislosti na dosažené kvalifikaci a délce odborné praxe
  • Firma
  • Severočeské doly a.s.
  • Adresa
  • Prodeco, a.s. - Březno u Chomutova

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Boženy Němcové 5359, 430 01 Chomutov
  • Mobil
  • 417 805 252, 601 159 000

Představení

Největší těžební společnost v České republice. Skupina Severočeské doly se skládá z mateřské společnosti Severočeské doly a.s. a 3 dceřiných společností - Revitrans, a.s., Prodeco, a.s., SD - Kolejová doprava, a.s.

Co vás čeká

- programování řídících systémů Allen Bradley, Siemens

- programování dispečerských systémů FactoryTalk

- uvádění technologií do provozu a následný servis

- spolupráce na technickém řešení projektů

- tvorba SW dokumentace

Co požadujeme

Co nabízíme

- zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti v rámci skupiny ČEZ

- mzdové ohodnocení v závislosti na dosažené kvalifikaci a délce odborné praxe

- možnost profesního růstu

- benefity a zaměstnanecké výhody (dotované stravování, cafeteria, příspěvek na důchod, firemní tarify, dovolená navíc, dodatková mzda)