Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Projektant (pomocný projektant) stavební

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • od 25 000,-
  • Firma
  • CHEMINVEST s.r.o.
  • Adresa
  • Litvínov

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Gorkého 1613, 436 01 Litvínov
  • Mobil
  • 417639722

Představení

Projekční, inženýrská a dodavatelská společnost

Co vás čeká

Náplní práce projektanta je zpracování projektových studií, projektové dokumentace k územnímu řízení a stavebnímu povolení, zadávací dokumentace až po realizační projektové dokumentace včetně provozních návazností, časových průběhů, rozpočtů, projektové dokumentace skutečných provedení a zajišťování autorského dozoru.

Co požadujeme

Požadujeme předpoklady pro práci projektanta, vzdělání minimálně na střední průmyslové škole stavební, práce s PC (výhodou znalost CADKON, AutoCAD), řidičský průkaz. Autorizace v oboru výhodou.

Co nabízíme

Nabízíme:

Náborový příspěvek po zkušební době

Týden dovolené navíc

Příspěvek na PF po zkušební době

Stravenky v hodnotě 90,- Kč

Výhodné telefonní tarify i pro členy rodiny

Pružná pracovní doba

Kurzy anglického jazyka na pracovišti