Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

CNC Operátor ve výrobě

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • 25000
  • Firma
  • Nemak Czech Republic s.r.o.
  • Adresa
  • Havraň 137

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Havraň 137, 43440 Most 1
  • Mobil
  • +420737233824

Představení

Výrobce hliníkových komponentů do automobilů

Co vás čeká

Co požadujeme

Co nabízíme

Stravenka za každou odpracovanou směnu, Bonus za 100% přítomnost na pracovišti, příspěvek na dopravu, osobní ohodnocení, odměna za doporučení nového zaměstnance, variabilní složka mzdy, dovolená navíc, vánoční bonus, odměna za pracovní výročí, závodní stravování, zajištění pracovních oděvů, pravidelné roční navyšování mezd, benefitní systém, odměna za zlepšovací návrhy, za ohlášení skoronehody. Firemní akce – dětský den, vánoční večírek, vitamíny a vánoční dárky pro všechny zaměstnance.