Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

ÚDRŽBÁŘ - MECHANIK

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • 28000 Kč
  • Firma
  • Neturen Czech s.r.o.
  • Adresa
  • PZ Triangle, Jižní 1079, 438 01 Bitozeves

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Průmyslová zóna Triangle, Jižní 1079, 438 01 Bitozeves
  • Mobil
  • + 420 415 240 301

Představení

Zabýváme se zušlechťováním ocelových drátů indukčním ohřevem. Takto zpracovaný drát následně získává vysokou pevnost až 2.000 Mpa a je vhodný k výrobě pružin v procesu tzv. za studena. Drát má široké uplatnění při výrobě průmyslových pružin – včetně pružin do tlumičů pro motocykly a automobily.

Co vás čeká

Práce ve výrobě s různorodými úkoly (údržba, oprava, kontrola a seřizování strojů).

Práce na ranní směnu.

Práci v malé výrobní společnosti rodinného typu v průmyslové zóně Triangle.

Zaškolení na pracovišti.

Co požadujeme

Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, ochota se učit.

Samostatnost, aktivní přístup.

Technické vzdělání a orientace ve výkresové dokumentaci.

Znalost práce na počítači MS Office.

Alespoň základní znalost pneumatiky, hydrauliky, senzoriky, popř. MaR systémů.

Vše naučíme.

Co nabízíme

Stravenky.

Příspěvek na dojíždění.

Dovolená navíc.

Placené volno navíc dle délky zaměstnání.

Pololetní bonusy.

Zvýhodněné stravování na pracovišti.

Firemní akce.