Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Operátor výroby

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • 27000 Kč
  • Firma
  • Neturen Czech s.r.o.
  • Adresa
  • Bitozeves-Průmyslová zóna Triangle, Jižní 1079, 438 01

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Průmyslová zóna Triangle, Jižní 1079, 438 01 Bitozeves
  • Mobil
  • + 420 415 240 301

Představení

Zabýváme se zušlechťováním ocelových drátů indukčním ohřevem. Takto zpracovaný drát následně získává vysokou pevnost až 2.000 Mpa a je vhodný k výrobě pružin v procesu tzv. za studena. Drát má široké uplatnění při výrobě průmyslových pružin – včetně pružin do tlumičů pro motocykly a automobily.

Co vás čeká

Práce ve výrobě s různorodými úkoly - nejsme pásová výroba (obsluha výrobní technologie, její nastování, provádění kontrol, práce s výrobními daty, příprava materiálu pro výrobu, balení materiálu).

Zaškolení na pracovišti samozřejmostí (VZV, obsluha jeřábů).

Žádoucí profesní růst v rámci výrobního týmu.

Stabilní zaměstnání v nadnárodní společnosti v menších výrobních týmech.

Práce v třísměnném provozu (pondělí - pátek).

Co požadujeme

Dobrý zdravotní stav.

Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, odpovědnost.

Co nabízíme

Stravenky, příspěvek na dojíždění, dovolená navíc, placené volno navíc dle délky pracovního poměru, systém bonusů za docházku a výkon, bonusový příplatek za případný přesčas o víkendu nad rámec zákoníku práce, pololetní bonusy, firemní akce, malé pracovní týmy.