Přeshraniční aktivity pro profesní orientaci a vzdělávání LABORA, číslo projektu: 100320697

Operátor výroby (jedno/dvousměnný provoz

  • Úvazek
  • Plný
  • Plat
  • 23000-28000
  • Firma
  • Donaldson Industrial CR s.r.o.
  • Adresa
  • Královský Vrch 1986, Kadaň

Profil společnosti

  • Název
  • Sídlo
  • Královský Vrch 1986, 43201 Kadaň
  • Mobil
  • +420 474 610 702

Představení

Společnost Donaldson byla založena v roce 1915 Frankem Donaldsonem v USA a je lídrem ve výrobě filtrů a filtračních technologií. Celosvětově zaměstnáváme přes 13 000 zaměstnanců ve více jak 36 výrobních závodech. Vyrábíme mnoho typů filtrů od vzduchových přes kapalinové včetně filtrů pro speciální technologie jako například IT. Dále vyrábíme filtrační zařízení a technologie, které pomáhají zabezpečit čistý vzduch jak ve výrobních závodech, tak i v různých technologiích jako jsou letecké technologie, potravinářský průmysl, automobilové technologie apod. V České republice působíme ve dvou výrobních závodech v Klášterci nad Ohří a v Kadani. Dále máme v České republice také obchodní kancelář, která se nachází v Praze.

Co vás čeká

Co požadujeme

Co nabízíme

Další podobné nabídky

Operátor výroby

Firma: Neturen Czech s.r.o.
Úvazek: Plný Místo: Bitozeves-Průmyslová zóna Triangle, Jižní 1079, 438 01 Přidáno: 04. 10. 2022

Kontrolor/-ka dílů pro vstřikovnu OBSAZENO

Firma: Ros Czech s.r.o.
Úvazek: Plný Místo: V Luhu 3338, 434 01 Most Přidáno: 17. 05. 2021

Technik kvality OBSAZENO

operátor v elektrovýrobě

Firma: Proffa, s.r.o.
Úvazek: Plný Místo: Školni 5336, Chomutov, 43001 Přidáno: 15. 04. 2021

Operátor ve výrobě

Úvazek: Plný Místo: Školní 5336, Chomutov, 43001 Přidáno: 15. 04. 2021

Obsluha strojů s řídicím systémem Siemens